World Mind Sports Games 2008

http://ranka.intergofed.org/ - bulletin of the International Go Federation
http://www.2008wmsg.org/en/ - official site of wmsg

Games (sgf) :
Individual Men 57 games - zip
Individual Women 32 games - zip
Individual Open 29 games - zip
Teams Women 48 games - zip
Teams Men 64 games - zip
Pairs Mixed 73 games - zip

Teams Women

Tables (unofficial) - Teams Women

Poland - Group A (picture) - 7th

-- (1-2) R1 Germany
  -- Aleksandra Lubos 2d vs Zhao Pei 6d
  + Ewa Moś 2d vs Daniela Trinks 4d
  -- Marika Dubiel 1k vs Judith Conradi 2d

+ (3-0) R2 Canada
  + Aleksandra Lubos 2d vs Isabelle Brillant 2d
  + Ewa Moś 2d vs Li Jie 5k
  + Marika Dubiel 1k vs Julie Ouellet 5k

+ (3-0) R3 Mongolia
  + Aleksandra Lubos 2d vs
Uuganbat Munkh-Erdene 1k
  + Ewa Moś 2d vs Gerelmaa Raujir 2k
  + Marika Dubiel 1k vs Bayartsengel Khadbaatar 5k

+ (2-1) R4 Czech Republic
  + Aleksandra Lubos 2d vs Klara Zaloudkova 2d

  + Ewa Moś 2d vs Martina Simunkova 1d
  -- Marika Dubiel 1k vs Anna Prokopova 2k


-- (0-3) R5 Japan (picture)
  -- Aleksandra Lubos 2d vs Kikuyo Aoki 8p
  -- Ewa Moś 2d vs Terumi Koyama 5p
  -- Marika Dubiel 1k vs Ayumi Suzuki 3p


-- (0-3) R6 Korea
  -- Aleksandra Lubos 2d vs Kim Hye Min 5p
  -- Ewa Moś 2d vs Kwon Hyo Jin 5p
  -- Marika Dubiel 1k vs Park Ji Yun 1p

-- (0-3) R7 DPR Korea (siły koreanek są delikatnie mówiąc zaniżone)
  -- Aleksandra Lubos 2d vs Hwang Kyong Ju 3d
  -- Ewa Moś 2d vs Ro Jin A 1k
  -- Marika Dubiel 1k vs Kim Yu Mi 3d


Teams Men

Tables (unofficial) - Teams Men

Poland - Group B - 10th

-- (2-3) R1 Hungary
  -- Leszek Sołdan 5d (picture) vs Pal Balogh 6d
  -- Kamil Chwedyna 4d (picture) vs Csaba Mero 6d
  + Paweł Celejewski 3d (picture) vs Gyorgy Csizmadia 4d
  + Mateusz Surma 3d (picture) vs Istvan Rigo 3d
  -- Krzysztof Giedrojć 4d (picture) vs Zoltan Fodi 2d
+ (5-0) R2 Costa Rica
  + Leszek Sołdan 5d vs Luis Mariano Cajiao 2d
  + Kamil Chwedyna 4d vs Mario Aguero 2k
  + Paweł Celejewski 3d vs David Quesada 3k
  + Mateusz Surma 3d vs Luis Enrique Boza 4k
  + Krzysztof Giedrojć 4d vs Jose Wong 6k
+ (5-0) R3 New Zealand
  + Leszek Sołdan 5d vs Xie Kai Kun 5d
  + Kamil Chwedyna 4d vs Lee Cheng Chi (Michael) 5d
  + Paweł Celejewski 3d vs Li Long Yang 5d
  + Mateusz Surma 3d vs Wang Ming Yuan (Stanley) 4d
  + Krzysztof Giedrojć 4d vs Du Shi Yong 5d

+ (3-2) R4 USA
  -- Leszek Sołdan 5d vs Calvin Sun 6d
  + Kamil Chwedyna 4d vs Daniel Chou 7d
  + Paweł Celejewski 3d vs Hugh Zhang 6d
  + Mateusz Surma 3d vs Louis Abronson 6d
  -- Krzysztof Giedrojć 4d vs Nicholas Jhirad 6d

-- (0-5) R5 Romania
  -- Leszek Sołdan 5d vs Catalin Taranu 5p
  -- Kamil Chwedyna 4d vs Cristian Pop 7d
  -- Paweł Celejewski 3d vs Cornel Burzo 6d
  -- Mateusz Surma 3d vs Lucian Corlan 5d
  -- Krzysztof Giedrojć 4d vs Mihai Valentin Serban 4d

-- (0-5) R6 China
  -- Leszek Sołdan 5d vs Chang Hao 9p
  -- Kamil Chwedyna 4d vs Kong Jie 7p
  -- Paweł Celejewski 3d vs Xie He 7p
  -- Mateusz Surma 3d vs Piao Wenyao 5p
  -- Krzysztof Giedrojć 4d vs Wang Lei 8p

+ (4-1) R7 Italy
  + Leszek Sołdan 5d vs Davide Minieri 3d
  + Kamil Chwedyna 4d vs Francesco Marigo 4d
  -- Paweł Celejewski 3d vs Fausto Predieri 1k
  + Mateusz Surma 3d vs Cesare Sassoli 5k
  + Krzysztof Giedrojć 4d vs Leonardo Dal Zovo 6k

Pairs Mixed

Tables (unofficial) - Pairs Mixed (with sgf)

Individual Men

Full tables (unofficial) - Individual Men

Krzysztof Giedrojć 4d - Group 8(H) - 15th 2-4
+ R1 VASILI GALINOVSKY 2k BLR
+ R2 VALERIY SOLOVEV 6d RUS
-- R3 LUCIAN CORLAN 5d RO
-- R4 APIDET JIRASORHIN 4d THA
-- R5 XAVER GUBAS 4d SVK
-- R6 ONDREJ SILT 6d CZE

Mateusz Surma 3d - Group 5(E) (picture) - 5th 4-2
+ R1 MENG HOU CHEONG 4d MAC
+ R2 ZORAN SIMEUNOVIC 5d BIH
-- R3 NITIPONE AROONPHAICHITRA 4D THA
+ R4 KAIKUN XIE 5d NZL
+ R5 DONATAS UGENSKAS 1d LTU
-- R6 XI WANG 9p CHN

Individual Women

Full tables (unofficial) - Individual Women

Ewa Moś 2d - Group B (picture) - 9th 4-3
+ R1 HELEN HARVEY 2k GBR
+ R2 BARBORA WACZULIKOVA 5k SVK
-- R3 NAIWEI RUI 9p CHN
-- R4 MANUELA MARZ 4d GER
-- R5 JANA HRICOVA 1k CZE
+ R6 LAIMUTE KURIENE 3k LTU
+ R7 TUNGALAG RAVJIR 3d MGL

Aleksandra Lubos 2d - Group D (picture) - 9th 4-3
-- R1 ANNIKA PIIROINEN 1k FIN
+ R2 SIMAPORN SETTHAWONG 1d THA
-- R3 KLARA ZALOUDKOVA 2d CZE
+ R4 SUSAN ANNE PATERSON 3k GBR
+ R5 WEI CHEN 3d AUS
-- R6 SEUL A LEE 1p KOR
+ R7 DANIELA HILEN SABAN 1d ARG

Marika Dubiel 1k - Group C (picture) - 10th 4-3
-- R1 YOUYIN CAO 2p CHN
+ R2 VISNJICA BARISIC 5k BIH
+ R3 VERONICA LORENA ZAMMITTO 3k ARG
-- R4 SVETLANA SHIKSHINA 3p RUS
-- R5 KRISTEN BURRALL 1d USA
+ R6 IRINA PATRICIA SUCIU 1d ROM
+ R7 DOMINIQUE CORNUEJOLS 1d FRA

Individual Open

Full tables (unofficial) - Individual Open

Leszek Sołdan 5d - Group B - 7th 4-3
+ R1 RONALDO YASUKI MATAYOSHI 4d BRA
+ R2 BENOIT FELIX 4k SUI
-- R3 CHEN WANG 6d CHN
+ R4 TING YU YEN 5d SIN
-- R5 SAE BYOL JO 7d PRK
+ R6 FAUSTO PREDIERI 1k ITA
-- R7 YONG HEE LEE 6d KOR SGF

Paweł Celejewski 3d - Group C (picture) - 12th 4-3
-- R1 ALAIN KERBRAT 4d FRA
+ R2 IBADAT MAMMADOV 1d AZE
-- R3 JUAN FRANCISCO GARCIA DE LA BANDA 3d ESP
+ R4 JULIO CESAR BARRERA OLIVERA 4k MEX
+ R5 MANUEL ERNESTO AZUAJE ALAMO 1d VEN
-- R6 KEVIN CHEN 7d AUS
+ R7 SEBASTIAN ALMEIDA 1k ECU



Wyniki turnieju kwalifikacyjnego 14-15 czerwca 2008 w Warszawie


 Pl 
 Name   Rank   Co  Club   NbW  R 1  R 2  R 3  R 4  R 5  R 6  NBW DC SOS-1 Rank
Celejewski Pawel 3D PL Cho 5 7+b0 14+b0 2+w0 3-w0 6+b0 4+w0 5 0 22 2
Soldan Leszek 5D PL War 5 11+w0 4+b0 1-b0 10+w0 3+b0 5+w0 5 0 21 4
Habu Koichiro 4D PL Kra 5 12+b0 19+w0 10+b0 1+b0 2-w0 8+b0 5 0 19 3
Surma Mateusz 3D PL Wod 4 9+w0 2-w0 7+b0 11+b0 14+w0 1-b0 4 2 20 2
Giedrojc Krzysztof 4D PL War 4 16+b0 10-w0 6+w0 14+b0 8+w0 2-b0 4 2 18 3
Langner Michal 1D PL Gda 4 13+w0 8+w0 5-b0 19+b0 1-w0 12+b0 4 0 18 0
Zborowski Jakub 1D PL Wro 4 1-w0 20+b0 4-w0 15+b0 11+w0 9+b0 4 0 18 0
Kaminski Marek 3D PL Mir 3 17+w0 6-b0 9+w0 18+b0 5-b0 3-w0 3 6 18 2
Frejlak Jan 1D PL War 3 4-b0 12+w0 8-b0 16+w0 10+b0 7-w0 3 5 17 0
10  Wieczorek Wojciech 3D PL Zor 3 20+w0 5+b0 3-w0 2-b0 9-w0 13+b0 3 4 20 2
11  Lubos Aleksandra 2D PL Wod 3 2-b0 17+b0 13+w0 4-w0 7-b0 18+w0 3 4 18 1
12  Slazok Tomasz 1D PL Byt 3 3-w0 9-b0 15+b0 21+w0 16+b0 6-w0 3 2 17 0
13  Rams Michal 3D PL War 3 6-b0 15+w0 11-b0 17+w0 18+b0 10-w0 3 2 15 2
14  Mos Ewa 2D PL Byt 3 18+b0 1-w0 16+b0 5-w0 4-b0 17+b0 3 0 17 1
15  Kindziuk Arkadiusz 1K PL Haj 3 0+ 13-b0 12-w0 7-w0 20+b0 21+w0 3 0 12 -1
16  Frejlak Stanislaw 1D PL War 2 5-w0 21+b0 14-w0 9-b0 12-w0 20+b0 2 0 14 0
17  Woskresinski Wojciech 1D PL Lod 2 8-b0 11-w0 20+b0 13-b0 21+w0 14-w0 2 0 13 0
18  Kacprzyk Agnieszka 1K PL Beb 2 14-w0 0+ 19+b0 8-w0 13-w0 11-b0 2 0 13 -1
19  Szymborski Gerard 2D PL War 1 21+b0 3-b0 18-w0 6-w0 0- 0- 1 1 12 1
20  Majer Jedrzej 1K PL Wro 1 10-b0 7-w0 17-w0 0+ 15-w0 16-w0 1 0 14 -1
21  Kopek Jaroslaw 1D PL Cho 1 19-w0 16-w0 0+ 12-b0 17-b0 15-b0 1 0 11 0

OpenGotha 3.08
15-06-2008 23:46

http://tiny.pl/kd1k
W załączniku plik turniejowy z programu OpenGotha (z eliminacji)
Zapisy gier także na http://olimpiada.go.art.pl/Start/turniej-eliminacyjny/wyniki

ċ
081009_LeeYongHeeKR-SoldanLeszekPL.sgf
(2k)
Krzysztof Bożek,
Oct 11, 2008, 7:14 AM
ċ
pekin08.gth
(8k)
Krzysztof Bożek,
Jun 16, 2008, 12:26 AM
Comments